İnternetten Nasıl Sipariş Verilir?

Sık karşılaştığımız bir sorun,  alışveriş yapmak istiyorum ama internetten nasıl sipariş verilir? Ve yahut internetten kredi kartı Ve Kapıda Ödemeli ödeme nasıl yapılır bilmiyorum diyorsanız yazımızı görsel resimleri adım adım takip edebilirsiniz.

Ürün Seçimi & Sepete Ekleme

Öncelikle sipariş vereceğiniz ürünlere  bir göz atın. Ve aradığınız ürünü bulduysanız fiyat ve özellik konturolu yapın.

Özellikle kullanıcı yorumlarına göz atarak karşılaştırma yapın. Bütün bunları yaptıktan sonra internetten nasıl sipariş verilir? Sorusunun cevabına geçebiliriz.

Sipariş Verme

Almaya karar verdiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyin. Ürün alışveriş sepetinize eklenmiştir. Birinci aşamamız tamamlandı. Artık İnternetten nasıl sipariş verilir ilk adımını attık.

 

Siparişimizi tamamlamaya devam ediyoruz. Şimdi Tamamla Seçeneğine Tıklayıp Devam Ediyoruz. Yada Alışverişe Devam ederek Başka Ürünlerde sepetimize Ekleye biliriz.

Sorularının cevabına geçiyoruz.

 

Bir sonraki adımda ister hızlı üye olabilirsiniz. yada facebook, twitter, google+, ile giriş yapabilir. dilersenizde Üyeliksiz Devam et seçeneğini kullanarak bilirsiniz. Sorularının cevabına geçiyoruz.

 

Burada iletişim bilgilerimizi gireceğimiz alan gelecek. Siparişimizin doğru adrese gelmesi için iletişim bilgilerimizi ve adresimizi açık ve anlaşılır bir şekilde girmeliyiz. Ve İnternetten nasıl sipariş verilir sorusunu geçtik.

 Şimdi internetten kredi kartı yada kapıda ödeme nasıl yapılır? Sorusunun can alıcı noktasına geçiyoruz. Adres bilgilerimizi girdikten sonra Kaydet ve bir sonraki adımda tamam diyip devam ediyoruz ödeme kısmına geliyoruz. Kredi kartı bilgilerimizi gireceğimiz ekran geliyor. Burada kredi kartımızın üzerindeki kredi kartı numarasını, adımızı soyadımızı, kredi kartı son kullanma tarihini ve cvc numarasını yazıyoruz. Cvc numarası kredi kartımızın arkasındaki üç haneli sayıdır.

Yada Kapıda Ödeme Diyip Siparişi Tamamlıyoruz

 

Siparişimiz Tamamlandıktan sonra sistem otomotik  sipariş maili alıcaz.